O nás

SERVIS LES je střediskem firmy DEBLICE – lesy, s.r.o. Zabýváme se zde výrobou a velkoobchodním prodejem  dřevěného uhlí, grilovacích briket  a balených paliv.

 

SERVIS LES

SERVIS LES

V tomto středisku je umístěna výrobní linka na dřevěné uhlí, grilovací brikety z dřevěného uhlí a probíhá zde také veškerý velkoobchodní prodej sortimentu balených paliv – krbového dřeva na paletách, dřevěných briket a pelet, třísek na podpal a dalších položek.

Soustředění výroby, balení a distribučního velkoskladu v jednom areálu umožňuje velmi pružně reagovat na požadavky zákazníka. Základní sortiment udržujeme trvale skladem v objemech řádově několika kamionů od každého druhu. Našimi zákazníky jsou zejména obchodní řetězce, hobbymarkety, prodejny stavebnin, zahradní centra apod. Zajišťujeme balení a expedici zboží privátních značek včetně návrhu a výroby obalů.

Firma DEBLICE – lesy, s.r.o. nabízí následující služby a produkty

LESNICTVÍ

LESNICTVÍ

Nabízíme komplexní služby v oblasti lesnictví – od zalesnění, přes výchovu nových porostů až po samotnou těžbu, zpracování a obchod se dřevem. Naše služby nabízíme všem vlastníkům – soukromým, obecním i státním lesům, a to na úrovni všech možných druhů spolupráce. Samozřejmostí je snaha o maximální zhodnocení dřeva prodejem či dalším zpracováním. Od jednotlivých zakázek spolupráce jsme schopni doložit reference. Zájemcům o prodej lesa zařídíme odborné vypracování odhadu, případně jsme schopni les vykoupit. Vykonáváme též funkci odborného lesního hospodáře.

Více o lesnictví

ZPRACOVÁNÍ DŘEVA – PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO

Dřevo, které nelze zhodnotit lépe, zpracováváme v naší provozovně v Deblicích u Dymokur (okres Nymburk) na krbové a palivové dřevo. Z přetříděného dřeva vyrábíme metrové palivové dřevo, krbové dřevo nařezané, naštípané i volně sypané. Dodáváme také vyschlé dřevo balené v bednách či pytlích a třísky na podpal. Jako vhodný doplňkový sortiment nabízíme dřevěné brikety a dřevěné uhlí na grilování. V této oblasti disponujeme dlouholetou tradicí a řadíme se k největším zpracovatelům. Zákazníky jsou převážně koncoví spotřebitelé v okruhu přibližně 30 km od provozovny.

Více o zpracování dříví
ZPRACOVÁNÍ DŘEVA – PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO